Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Archiprezbiteratu Krośnieńskiego.

6 marca 2010 roku odbyło się w naszej parafii spotkania formacyjne członków Akcji Katolickiej z Archiprezbiteratu Krośnieńskiego - tzw. Dzień Skupienia. Uczestniczyło w nim ok. 300 osób, przedstawicieli 49 Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej.
       Spotkanie rozpoczęła Droga Krzyżowa, następnie referat o kapłaństwie, o godności kapłana, wygłosił ks. Jan Kutyna. Natomiast ks. Marek Zarzyczny mówił o oddziałach charytatywnych w parafii, o zakładania szkolnych kół Caritas oraz o krośnieńskim hospicjum.
      Później została odprawiona Msza św. koncelebrowana, pod przewodnictwem ks. prałata Józefa Niżnika - asystenta kościelnego AK z Archidiecezji Przemyskiej, który również wygłosił homilię. Spotkania zakończyła agapa zorganizowana w świetlicy parafialnej. Goście mogli się również zapoznać z wyposażeniem naszej świetlicy ...

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć. Aby powiększyć fotografię, kliknij myszką na jej miniaturkę.

< < < < < < < < < < < < < < <