Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Odpust parafialny 2015
Jubileusz 50-lecia Kapłaństwa ks. Prałata Juliana Bielenia.

12 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nasza parafia obchodziła swoje święto, Odpust Parafialny. Z tą uroczystością, związane było jeszcze jedno wydarzenie: ks. Prałat Julian Bieleń, obchodził Jubileusz 50-lecia Kapłaństwa.
         Przedstawiciele dzieci, młodzieży, grup parafialnych, Rady Osiedla Turaszówka, Ochotniczej Straży Pożarnej, dyrektorzy szkół, oraz parafianie złożyli ks. Jubilatowi serdeczne życzenia. Zastępca Prezydenta Miasta Krosna, p. Bronisław Baran przekazał życzenia od Rady Miasta i od Prezydenta Krosna, p. Piotra Przytockiego.
         Mszę św. zakończyła uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem.
        Następnego dnia, w sobotę, o godz. 18.00, ks. Jubilat w asyście ks. Proboszcza Tadeusza i ks. Wikariusza Jacka odprawił Mszę św., a po nabożeństwie w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej ks. Julian spotkał się przy kawie i ciastkach z przedstawicielami parafii. Nie zabrakło dalszych życzeń, wspomnień ...
         Sto lat ks. Julianie!