Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Odpust parafialny 2018r.

8 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nasza parafia obchodziła swoje święto, Odpust Parafialny. To szczególny czas łaski i Bożego miłosierdzia dla naszej parafii.
         Uroczysta Msza św. została odprawiona o godz. 18.00. Przybyli zaproszeni kapłani z Dekanatu, a Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Andrzej Urbowicz, który kilka dni temu odprawił w naszym kościele swoją Mszę św. prymicyjną.
         Mszę św. zakończyła uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem. Po zakończonej uroczystości, kapłan udzielił wiernym uroczystego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
         Jak co roku, nie zabrakło oczywiście tradycyjnych kramów, ustawionych obok ul. Wyspiańskiego.

< < <
< < < <