Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Odpust parafialny 2019r.

Odpust parafialny, święto patronalne kościoła parafialnego jest przede wszystkim świętem wspólnoty wiernych tworzącej daną parafię. To szczególny czas łaski i Bożego miłosierdzia. To dzień, w którym każdy wierzący ma okazję doświadczyć w sposób bardzo konkretny łaski Bożej miłości, wyrażającej się w darze odpustu.
         Taki szczególny dzień, w naszej parafii przypada w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym roku był to piątek, 28 czerwca.
         Uroczysta Msza św. została odprawiona o godz. 18.00. Przybyli zaproszeni kapłani z Dekanatu.
         Mszę św. zakończyła uroczysta procesja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
         Jak co roku, był również bogato zaopatrzony kram, ustawiony obok ul. Wyspiańskiego.