Czuwanie w trzecią rocznicę śmierci    Papieża - Polaka

W środę, 2 kwietnia, o godz. 21.37 minęły trzy lata od śmierci Papieża Polaka. Wielu osobom nauki Jana Pawła II pozwoliły odpowiedzieć na podstawowe pytania: jaki jest sens mojego życia, kim jest dla mnie Chrystus, dlaczego cierpię. To zasiane ziarno kiełkuje w naszych sercach i objawia się w konkretnych czynach.
           W rocznicę odejścia Jana Pawła II do Domu Ojca, odbyły się większe i mniejsze uroczystości upamiętniające jednego z najwybitniejszych Polaków ostatnich wieków. Również nasza parafia przyłączyła się do tych obchodów. W środę, 2 kwietnia, po wieczornej Mszy św. wyruszyła procesja światła na Aleje Jana Pawła II, towarzyszyła jej modlitwa, śpiew i rozważania.
            Natomiast dwa dni później, młodzież, nie tylko z naszej parafii, zgromadziła się o godz. 20.00 w kościele, aby uczcić Papieża i prosić Pana o szybką beatyfikację naszego Rodaka. Spotkanie animował zespół Diakonii Muzycznej. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z czuwania młodych.

Materiał udostępniła p.Maria Gościńska.

Aby powiększyć fotografię, należy "kliknąć" myszą jej miniaturkę