III KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ 2007

rozstrzygnięty!

Zakończyła się III edycja Konkursu Plastycznego "Palma Wielkanocna 2007". W dniu 11 kwietnia, w kościele p.w. NSPJ w Krosnie-Turaszówce, Jury konkursu w składzie: Janina Rostkowska - przewodnicząca, Anna Dubiel, Zofia Klatka, ks. Julian Bieleń oraz Marek Zięba, dokonało oceny prac. Nastepnego dnia, po wieczornej Mszy św., zostały ogłoszone wyniki, a laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.
          Na konkurs zgłoszono 17 palm wykonanych przez młodzież z placówek oświatowych z terenu całego miasta Krosna, oraz palm wykonanych przez grupy parafialne. W sumie, w konkursie uczestniczyło ok. 50 osób. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych.

I kategoria - dzieci do lat 13

I miejsce - Agnieszka Adamik, Weronika Steliga, Emilia Szarota - świetlica szkolna - Szkoła Podstawowa nr 14.

II miejsce - Kinga Kępa - Szkoła Podstawowa nr 8.

III miejsce - dzieci z parafialnej świetlicy socjoterapeutycznej "Słoneczna Przystań" przy parafii NSPJ Krosno-Turaszówka.

Wyróżnienie - Klaudia Such, Sandra Mendelowska, Justyna Brożyna - świetlica - Szkoła Podstawowa nr 14.

Kategoria II: Pozostali uczestnicy

I miejsce - Ola Makoś - II LO im. Konstytucji 3 Maja

II miejsce - Krzysztof Czekański - II LO im. Konstytucji 3 Maja

III miejsce - Katarzyna Zajdel - Gimnazjum nr 1.

Wyróżnienie specjalne, ze względu na patriotyczny charakter, estetykę i harmonię wykonania - ZHR Turaszówka. Drużyna ZHR dziewcząt i zastęp ZHR chłopców z parafii NSPJ Krosno - Turaszówka

Poniżej prezentujemy kilka fotografii. Klikając w miniaturkę, możemy powiększyć obrazek.