XIV Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa.

Dnia 5 kwietnia 2008 roku nasza parafia i koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich byli gospodarzami XIV Walnego Sprawozdawczego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa.
       Zebranie rozpoczęto Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kazanie wygłosił Ks. Asystent Mariusz Ryba. Uroczyste zapalenie świecy, modlitwa. Następnie w świetlicy parafialnej odbyły się obrady.
      W naszych skromnych progach gościliśmy ponad 60 delegatów i przedstawicieli 19 kół parafialnych Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć. Aby powiększyć fotografię, kliknij myszką na jej miniaturkę.

Materiał udostępniła p. Anna Galert. Dziękujemy!